Internetová TV s premiovým obsahem

Internetová televize Skylink Live TV nabízí spoustu programů různých žánrů. To vše s jedním účtem až na 4 různých zařízeních a v celé EU.

Skylink Live TV
Již od 149 Kč měsíčně
 

Až 75 TV programů a Videopůjčovna s desítkami filmů a seriálů

 

4 přístupy přes mobil, tablet, počítač i vybrané chytré televize

 
 

Sedmidenní archiv s možností pustit si od začátku právě běžící pořad

 

Exkluzivní premiéry seriálů, filmů a dokumentů, které jinde neuvidíte

Už žádné bitvy o ovladač

Své oblíbené TV programy můžete sledovat kdykoliv a kdekoliv a až na 4 zařízeních současně. Skylink Live TV je k dispozici všude tam, kde jste připojeni k internetu, ať už je to na počítači, tabletu a telefonu nebo na chytré televizi.

Podporovaná zařízení
Skylink Live TV
Skylink Live TV

Exkluzivní obsah

Skylink Live TV vám přináší exkluzivní premiéry seriálů, filmů a dokumentů z produkce CANAL+ a dalších, které jinde neuvidíte!

Exkluzivní obsah

Každý si vybere to své

S internetovou televizí Skylink Live TV máte pod palcem všechno co Vás zajímá. Nekonečné seriály, hollywoodské velkofilmy, zajímavé dokumenty, animáky pro děti i sportovní programy včetně CANAL+ Sport s Premier League tak máte na dosah dálkového ovladače.

Více o balíčcích
Skylink Live TV
Skylink Live TV

Videopůjčovna Skylink Live TV

Všem zákazníkům internetové televize Skylink Live TV je automaticky k dispozici bezplatná videotéka se stovkami filmů a seriálů napříč všemi žánry.

Milovníci filmů si mohou dopřát rozšířenou verzi Filmotéky s 500 tituly navíc za 99 Kč měsíčně.

kanály kanály

Programové tipy

Policie Modrava IV (5)

Policie Modrava IV (5)

seriál

Mrtví do hospody nechodí. Krimiseriál ČR (2022). Kašperskohorská policie řeší záhadný případ zmizení ženy a místního důchodce, kteří zdánlivě nemají nic společného. Během pátrání vyjde najevo, že je oba potkal stejný tragický osud. Podaří se Policii vypátrat co spojuje oba zmizelé a kdo stojí za jejich vraždou?

FDb.cz: 75%
Nova HD | Neděle 20:20
AFC Ajax - Go Ahead Eagles

AFC Ajax - Go Ahead Eagles

sport

Priamy prenos z 8. kola holandskej Eredivisie

Arena Sport 1 HD | Dnes 20:00
Patrola

Patrola

film

Akční thriller USA (2012). Pro dva policisty to měla být běžná šichta... dokud se nestali terčem drogového kartelu.

FDb.cz: 78%
ČT2 HD | Dnes 22:10
Partie krásného dragouna

Partie krásného dragouna

film

Krimikomedie ČR (1970). Rada Vacátko se svojí mordpartou vyšetřuje zamotaný případ vraždy bohaté soukromnice z Libně. Druhý příběh ze čtyřdílné filmové série o hříšných lidech města pražského. Ve své vile na předměstí je zavražděna bohatá soukromnice Františka Zuzánková. Komisař Zdychynec, který spolupracuje na vyšetřování s policejním radou Vacátkem a jeho slavnou mordpartou, začne brzy podezřívat snoubence své dcery Kamilky, mladého poručíka od dragounů Rudiho Macháčka. To, že přišel v den vraždy pozdě na taneční zábavu a choval se značně podezřele, není jedinou stopou, která ukazuje přímo na něj. Výslech mezi čtyřma očima však skončí hádkou a fackami. Zdychynec se svěří Vacátkovi, který za Rudim pošle detektiva Brůžka. Ten vypátrá, že pohledný dragoun má pletky i s dalšími dívkami. Všechny jsou s ním v jiném stavu a všechny doufají, že se s nimi ožení. Mezitím Zdychynec připadne na další stopu, kterou je synovec zavražděné paní Zuzánkové, cirkusák Pepa.

FDb.cz: 80%
CS Film | Neděle 20:00