Internetová TV s premiovým obsahem

Internetová televize Skylink Live TV nabízí spoustu programů různých žánrů. To vše s jedním účtem až na 4 různých zařízeních a v celé EU.

Skylink Live TV
Již od 149 Kč měsíčně
 

Až 74 TV programů a Videopůjčovna s desítkami filmů a seriálů

 

4 přístupy přes mobil, tablet, počítač i vybrané chytré televize

 
 

Sedmidenní archiv s možností pustit si od začátku právě běžící pořad

 

Exkluzivní premiéry seriálů, filmů a dokumentů, které jinde neuvidíte

Už žádné bitvy o ovladač

Své oblíbené TV programy můžete sledovat kdykoliv a kdekoliv a až na 4 zařízeních současně. Skylink Live TV je k dispozici všude tam, kde jste připojeni k internetu, ať už je to na počítači, tabletu a telefonu nebo na chytré televizi.

Podporovaná zařízení
Skylink Live TV
Skylink Live TV

Exkluzivní obsah

Skylink Live TV vám přináší exkluzivní premiéry seriálů, filmů a dokumentů z produkce Canal+ a dalších, které jinde neuvidíte!

Exkluzivní obsah

Každý si vybere to své

S internetovou televizí Skylink Live TV máte pod palcem všechno co Vás zajímá. Nekonečné seriály, hollywoodské velkofilmy, zajímavé dokumenty, animáky pro děti i sportovní programy tak máte na dosah dálkového ovladače.

Více o balíčcích
Skylink Live TV
Skylink Live TV

Videopůjčovna Skylink Live TV

Všem zákazníkům internetové televize Skylink Live TV je automaticky k dispozici bezplatná videotéka se stovkami filmů a seriálů napříč všemi žánry.

Milovníci filmů si mohou dopřát rozšířenou verzi Filmotéky s 500 tituly navíc za 99 Kč měsíčně.

kanály kanály

Programové tipy

Sahara

Sahara

film

Dobrodružná komedie USA (2005). Zkušený badatel Dirk Pitt najde minci, k níž se váže historická legenda. To ještě netuší, že se se svým parťákem Al Giordinem vydá na největší dobrodružství svého života - honbu za pokladem tím nejnebezpečnějším koutem západní Afriky. Hledá ztracenou válečnou loď z americké občanské války, která až dosud ukrývá tajný náklad. Místní lidé ji znají jako "loď smrti". Dirk a Al potkají doktorku Evu Rojas , krásnou a chytrou ženu, která se domnívá, že ztracená loď souvisí s širším ekologickým problémem, ohrožujícím okolní svět. Při hledání ztracené lodi, o jejíž existenci vědí nejenom oni, se Dirk, Al a Eva mohou spolehnout pouze na svůj důvtip, aby zvítězili nad nebezpečnými protivníky, přežili drsné podmínky a přišli na kloub nejednomu tajemství.

FDb.cz: 69%
Film+ | Dnes 20:05
Až tam nezbyl žádný (2/2)

Až tam nezbyl žádný (2/2)

film

TV adaptace VB (2015). Váš čas se blíží, peklo volá. Dvoudílná britská adaptace románu Agathy Christie.

FDb.cz: 78%
ČT2 HD | Úterý 20:00
F2

F2

sport

Záznam, Velká cena Británie, Závod 1

Sport 2 HD | Dnes 21:45
Upír z Feratu

Upír z Feratu

film

Sci-fi film ČR (1981). To auto je jako droga. Kdo do něj nasedne, podlehne mu. Je totiž poháněno lidskou krví... Začínající automobilová závodnice Mima má možnost jezdit s mimořádně kvalitním autem, které však funguje na velmi neobvyklé palivo - na lidskou krev. Jen její přítel Dr. Marek si uvědomuje nebezpečenství hrozící každému, kdo se zaplete s automobilkou Ferat.

FDb.cz: 61%
JOJ Family HD | Čtvrtek 20:20