Co přináší Skylink Live TV

Skylink Live TV vám přináší:

  • Živé vysílání až 52 programů z nabídky Skylinku,
  • Přehrávání pořadů z archívu až 7 dní zpětně,
  • Možnost spuštění právě běžícího pořadu od začátku,
  • Videotéku s desítkami titulů zdarma,
  • Přístup do videopůjčovny Banaxi.
     

Službu můžete používat na vašem chytrém telefonu, tabletu, počítači a televizi (s použitím hybridního satelitního přijímače Samsung EVO-S nebo s nainstalovanou aplikací Skylink Live TV ve vaší chytré televizi), a to až na 4 těchto zařízeních současně (televize s využitím přijímače Samsung EVO-S se nepočítá). Používání služby je možné v libovolné síti, jedinou podmínkou je dostatečně rychlé a stabilní připojení k internetu (minimální doporučená rychlost je 10 Mb/s).

Skylink Live TV je v plném rozsahu k dispozici všem zákazníkům Skylinku, kteří mají na své dekódovací kartě aktivní některý ze základních programových balíčků Smart, Flexi 10, Multi, Kombi nebo Komplet. Mohou přitom sledovat ty programy ze svého balíčku, které jsou zároveň součástí nabídky Skylink Live TV. Zákazníci s ostatními balíčky (Digital, Doplňkové) mají ke službě Skylink Live TV také přístup, ale mohou používat pouze videopůjčovnu. Pokud však přejdou na některý z vyšších balíčků, získají automaticky také plný přístup.

Skylink® je obchodní značka používaná pod licencí M7 Group S.A.; se sídlem Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolení k podnikání č. 00143760/1