Sledujte TV na 4 dalších zařízeních

až 7 dní zpětně kdykoliv a kdekoliv. Bez dalších poplatků.

Nový seriál exkluzivně na Skylinku

Osm příběhů o hledání lásky.

Ověření služeb na kartě

Chcete poradit s pořízením televize od Skylinku?

Dejte nám na sebe telefonní číslo a my vám zavoláme zpět.

Videopůjčovna Skylink Live TV

Všem zákazníkům internetové televize Skylink Live TV je automaticky k dispozici bezplatná videopůjčovna se stovkami filmů a seriálů napříč všemi žánry. Dokumentární filmy od National Geographic, Viasatu, filmové hity od Filmboxu a Film Europe, napínavé seriály od AXN, ty nejlepší seriály ze Skylink 7 a nakonec i pro dospělé diváky zajímavé příběhy z LEO TV (LEO TV dostupné pouze na smart TV a PC).

Prohlédnout tituly
 
Videopůjčovna
Magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV je lifestylový časopis s obsáhlým televizním programem. Vychází každé druhé pondělí. Nyní je bezplatně dostupný online pro PC a Mac, stejně jako pro tablety a chytré telefony se systémem Android a iOS.

Chci číst magazín

Programové tipy na Skylinku

Poznáš muže svých snů

Poznáš muže svých snů

film

Komedie Šp./USA (2010). Snímek sleduje počínání dvou manželských párů, Alfieho a Heleny a jejich dcery Sally s manželem Royem . Jejich vášně, ambice i úzkosti jim způsobí nemalé problémy a značně je vykolejí.

FilmBox | Dnes 20:05
Rob Roy

Rob Roy

film

Akční drama USA (1995). Majestátní Skotskou vysočinu ohrožuje krutá zima a Rob Roy si musí půjčit peníze od místního šlechtice, aby zajistil obživu pro svůj klan. Když jsou peníze ukradeny, Rob musí bojovat o vlastní život, aby ubránil svou rodinu a čest.

FDb.cz: 75%
HBO2 | Úterý 21:20
Večerní sportovní noviny

Večerní sportovní noviny

sport

Sportovní zpravodajství

Nova Sport 1 HD | Dnes 21:00
Anakonda: Honba za krvavou orchidejí

Anakonda: Honba za krvavou orchidejí

film

Akční horor USA/Austr. (2004). K výrobě revolučního regeneračního a omlazovacího přípravku je zapotřebí látky, kterou obsahuje jeden druh orchideje. Potíž je v tom, že kvete jen jednou za sedm let, a to pouze na jediném místě na světě, kdesi na Borneu. Majitelé velké farmaceutické firmy se rozhodnou vyslat do oblasti malou výpravu pod vedením ctižádostivého přírodovědce Jacka Byrona. Je období dešťů a výprava jen s obtížemi sežene loď, která by se vypravila do džungle. Cesta neprobíhá příliš hladce. Nejprve jednu členku výpravy po pádu do vody málem sežere krokodýl. Potom dojde k poruše kormidla a loď se zřítí do vodopádu. Kapitán lodi Bill se mobilem domluví s kolegou, aby pro ně přijel, nikdo si však nevšimne obrovské anakondy, která kolem nich už nějaký čas krouží... NO_CATCHUP7.

FDb.cz: 61%
Film+ | Dnes 20:25

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905