Premier League na Skylinku

Už od srpna se můžete těšit na všech 380 zápasů Premier League jen na CANAL+ Sport!

Program je dostupný v rámci balíčku Kombi+ nebo v doplňkovém balíčku CANAL+ Sport.

Prohlédnout nabídku
 

Sledujte TV na 4 dalších zařízeních

až 7 dní zpětně kdykoliv a kdekoliv. Bez dalších poplatků.

Nový seriál exkluzivně na Skylinku

Osm příběhů o hledání lásky.

Ověření služeb na kartě

Chcete poradit s pořízením televize od Skylinku?

Dejte nám na sebe telefonní číslo a my vám zavoláme zpět.

Videotéka Skylink Live TV

Všem zákazníkům internetové televize Skylink Live TV je automaticky k dispozici bezplatná videotéka se stovkami filmů a seriálů napříč všemi žánry. Dokumentární filmy od National Geographic, Viasatu, filmové hity od Filmboxu a Film Europe, napínavé seriály od AXN, ty nejlepší seriály ze Skylink 7 a nakonec i pro dospělé diváky zajímavé příběhy z LEO TV (LEO TV dostupné pouze na smart TV a PC).

Prohlédnout tituly
 
Videopůjčovna
Magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV je lifestylový časopis s obsáhlým televizním programem. Vychází každé druhé pondělí. Nyní je bezplatně dostupný online pro PC a Mac, stejně jako pro tablety a chytré telefony se systémem Android a iOS.

Chci číst magazín

Programové tipy na Skylinku

Svatba na klíč (6)

Svatba na klíč (6)

dokument

Jolene a Sean (2019). Sarah Heywoodová je naprostou jedničkou v plánování svateb. V uplynulých dvaceti letech připravila nejen nejdokonalejší, ale i nejdražší svatby světa. Dobře ví, že když má nastat ten nejkrásnější den v životě, záleží na sebemenším detailu. Teď vyráží na pomoc britským párům, kterým se plánování vymklo z ruky a hrozí, že vysněný den skončí katastrofou.

Skylink 7 | Dnes 20:10
Suprhrdina

Suprhrdina

film

Akční film USA (2008). Rick Riker je školní outsider. Jednou ho však kousne geneticky upravená vážka a Rick získá nadlidské schopnosti jako neuvěřitelnou sílu a pancéřovou kůži. Rick se rozhodne, že využije svých nově nabitých sil pro konání dobra a stane se maskovaným bojovníkem proti zlu známým jako "Vážka". V cestě jeho osudu však stojí padouch jménem Lou Landers. Poté, co se mu nezdaří experiment, získá Lou schopnost krást lidem jejich životní sílu a v podlém hledání nesmrtelnosti se stane superpadouchem "Přesýpací Hodiny". S nepředstavitelnou silou, neuvěřitelnou rychlostí a strašně nepohodlnými punčochami bude Vážka schopen zastavit písky Přesýpacích Hodin a zachránit svět? A co víc, přestaneme se vůbec smát, abychom si toho všimli?

FDb.cz: 67%
Film+ | Dnes 20:45
František je děvkař

František je děvkař

film

Komedie ČR (2008). Psychiatr František by měl mít svůj soukromý život pod kontrolou, až na to, že je vášnivým milovníkem žen. Kromě manželky Elišky udržuje řadu dalších vztahů a situace se mu začíná vymykat z rukou. Čtyřicátník s úspěšnou praxí a novým domem snů najednou neví, co dřív. Když se jeho pověst sukničkáře provalí, uvědomí si, jak náhle a nečekaně se jeho „dokonalý“ život obrátil vzhůru nohama. Během jediného dne přijde o lékařskou licenci, střechu nad hlavou i manželku.

FilmBox | Středa 20:00
Zakletý v čase (4)

Zakletý v čase (4)

seriál

Romantický seriál USA/VB (2022). Romantická adaptace stejnojmenného knižního bestselleru z dílny scenáristy a režiséra Stevena Moffata sleduje magický milostný příběh Clare a Henryho a jejich láskyplného manželství, které komplikuje nedobrovolné cestování v čase.

HBO2 | Středa 20:15

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všechna práva vyhrazena
Skylink® je obchodní značka vlastněná Canal+ Luxembourg S. à r.l.
se sídlem Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905