Soutěžte s Nat Geo WILD a zažijte žraloky na vlastní kůži

  • Soutěž
  • Autor Nat Geo Wild
  • Foto Nat Geo Wild

Prastaří predátoři, kteří naši planetu obývají už pěknou řádku let, patří k obávaným mořským živočichům. Kolik je pravdy na tom, že jsou to krvežíznivá monstra? Proč útočí na lidi? Doslova na zoubek se těmto záhadným zvířatům podívejte v sérii pořadů týdne se žraloky na programu Nat Geo WILD.

Během týdne se žraloky se vám občas budou ježit vlasy strachem, ale také se neubráníte obdivu, protože tihle ohromní a obávaní lovci jsou velmi inteligentní živočichové, kteří jsou jen zahaleni rouškou tajemství. Seznamte se s jejich světem v sérii dokumentů.

Začínáme již 22. 8. 2016 s dokumentem Obří kladivoun, následuje série Když žraloci útočí, dále Žraloci z Alcatrazu kde popíší, jak dozorci dohlíželi na to, aby vězni neutíkali a týden se žraloky zakončíme Honem na kladivouna.

Více se o dokumentech dozvíte ZDE.

 

Tyden se zraloky_foto s logem_4b.jpg

 

S Nat Geo WILD si můžete zasoutěžit a vyhrát rodinné vstupné do Mořského světa, který vás provede tajemným světem mořských hlubin. V mořském světě můžete obdivovat velké množství živočichů včetně obávaných žraloků. A jak se zúčastníte soutěže? Stačí správně odpovědět na následující otázku:

 

Jaké maximální délky dorůstá nejmenší druh žraloka SVĚTLOUN DROBNÝ?
Jméno*Příjmení*
E-mail*Telefon*
Číslo vaší satelitní karty* 
Kde najdu číslo karty Skylink?
Číslo karty Skylink
najdete zde:

Poznámka:
Číslo karty opište bez mezer včetně poslední kontrolní číslice

 
*Povinná položka

Pravidla soutěže:

Soutěže se mohou zúčastnit všichni zákazníci satelitní televize Skylink, kteří si předplácí jeden ze základních balíčků Multi, Kombi, Multi HD, HD Plus, Komplet nebo Flexi 7. Do slosování budou zařazeny odpovědi, zaslané do 31.8.2016 do 23:59 hodin.

St 30. 11. -0001
Uvidíte na Nat Geo Wild HD součást balíčků Kombi a HD Plus
magazin-265x238px-HDprijimac-CZ.gif Stáhněte si magazín TV <br /> do svých tabletů, mobilů a nově i do PC a Maců.Google playApp StorePC a Mac