Tělo jako důkaz: Jen přes moji mrtvolu

  • Filmy a seriály
  • Autor Hanuš Kopecký
  • Foto AXN

Hlavní postavou nového seriálu z dílny AXN je doktorka patologie, která je skvělá odbornice na mrtvé. Hůře už jí to jde se živými.

Doktorka Megan Huntová (Dana Delany) byla vynikajícím neurochirurgem, ale její slibně rozjetou kariéru ukončila autonehoda. Po tom, co ztratila cit v rukou, se vrhla na dráhu soudní patoložky a stala se nejznámější soudní lékařkou ve Philadelphii.

Přestože je ve svém oboru špičkou, předchází ji reputace obtížné spolupracovnice. Naštěstí ale na její straně stojí také několik jejích fanoušků, mezi něž patří služebně mladší kolegové nebo vyšetřovatel Peter Dunlop (Nicholas Bishop), který toleruje její neortodoxní chování. Ať už je jeho původem nepříjemný rozvod nebo absence společenského života. Když dojde na porozumění mrtvým, je doktorka Megan Huntová osobou na slovo vzatou. Jak ale říkáme už na začátku, na vztazích s živými ale musí ještě zapracovat.

Tělo jako důkaz (FDB: 73 %)

Pá 28. 08. 2015
Uvidíte na AXN součást balíčků Multi a Kombi

Herci Jeffrey Nordling, Mary Mouser, Azita Ghanizada, Nathalie Kelley, Stephanie Atkinson

Délka 41 min.

magazin-265x238px-HDprijimac-CZ.gif Stáhněte si magazín TV <br /> do svých tabletů, mobilů a nově i do PC a Maců.Google playApp StorePC a Mac