NENECHTE SI UJÍT VOLNÉ VYSÍLÁNÍ PROGRAMU AMC

  • Filmy a seriály
  • Autor AMC
  • Foto AMC

Satelitní televize Skylink nabízí všem svým zákazníkům možnost užít si volné vysílání stanice AMC, které proběhne od pátku 13. 11. 2015 od 9:00 do pátku 20. 11. 2015 do 9:00.

Program AMC je jednou z nejpopulárnějších a nejoceňovanějších televizních značek nabízejících filmy a seriály vlastní produkce, ale i ceněné filmy z celosvětově uznávaných filmových knihoven. Program je standardně dostupný zákazníkům Skylinku s předplacenými balíčky Multi, Kombi, Multi HD, Flexi 7 a Komplet.

V období od pátku 13. 11. 2015 od 9:00 do pátku 20. 11. 2015 do 9:00 budou moci tento program v rámci VOLNÉHO VYSÍLÁNÍ sledovat i všichni ostatní zákazníci satelitní televize Skylink (zákazníci s předplaceným Servisním poplatkem, balíčkem Mini nebo s prémiovými balíčky HBO Standard, HBO MaxPack, Mixbox, CS Film + CS Mini, Film Europe + CS TV, Exxtra, Man-X). 

Z pestré programové nabídky volného vysílání vybíráme:

INTO THE BADLANDS – 16. listopadu ve 22:00

Děj se odehrává o několik století později, v budoucnosti, kdy lidstvo téměř vyhynulo a státní útvary se zhroutily po několika přírodních i člověkem způsobených katastrof. Vytvořila se feudální společnost a k moci a bohatství se dostali ti nejsilnější a nejkrutější. Jsme v zemi, která se nazývá „Badlands“ a je rozdělená mezi sedm soupeřících baronů, kteří ovládají zdroje surovin potřebných k běžnému životu a nadvládu si udržují pomocí vojsk, známých pod názvem Clippers. Příslušníci těchto vojsk požívají výhod, o kterých si běžní lidé mohou nechat zdát, a službě baronům jsou ochotní obětovat svůj život. Jen pár z nich se dožije 30 let, ale Sunny (Daniel Wu) není žádný obyčejný Clipper. Sunny je dokonale zběhlý v bojových uměních a rychle postupuje vzhůru, až se stane Quinnovým (Marton Csokas) hlavním Clipperem a nejdůvěrnějším rádcem.

Into the Badlands je seriál o bojovém umění, který boří hranice svého filmového žánru. Seriál je inspirovaný klasickým čínským příběhem „Putování na západ”.

HUMANS – pátek 13. listopadu od 22:00

Tento osmidílný seriál z roku 2015 se odehrává v paralelní přítomnosti, ve které každá rodina baží po nejnovější technické vymoženosti jménem Synth. Je to dokonale vyvinutý a sestavený sloužící robot, který se k nerozeznání podobá svému živému protějšku.

humans magazin.jpg

BREAKING BAD (Perníkový táta) – čtvrtek 19. listopadu od 22:00

U středoškolského učitele chemie je diagnostikována rakovina, a tak se rozhodne před svou smrtí zaopatřit výrobou metam­fetaminu svou rodinu. Seriál vyniká naprosto famózní proměnou hlavní postavy z obyčejného člověka v klíčovou postavu drogového obchodu a skutečného bosse.

breaking bad magazin.jpg

Technické parametry pro naladění programu AMC:

Satelit: Astra 23,5°E

Kmitočet: 11 895 MHz

Polarizace: Vertikální

FEC: 5/6

Symbolová rychlost: 27 500

Norma: DVB-S

Pilot: OFF

Pá 13. 11. 2015
Uvidíte na AMC, AMC součást balíčků Multi a Kombi
magazin-265x238px-HDprijimac-CZ.gif Stáhněte si magazín TV <br /> do svých tabletů, mobilů a nově i do PC a Maců.Google playApp StorePC a Mac