Kultovní lidožrout se vrací

  • Filmy a seriály
  • Autor Jan Komár
  • Foto AMX

Neukojitelný apetit žene geniálního zločince Hannibala Lectera po celé Evropě. Třetí řada populárního seriálu opět nabídne temné vyprávění o nepěkných věcech.

Po šokujících událostech z konce druhé řady je Hannibal (Mads Mikkelsen) na útěku. Na toulkách Evropou ho doprovází psychiatrička Bedelia Du Maurier (Gillian Anderson). Geniální zločinec se sice vybavil novou identitou, jeho chorobný apetit a touha po lidském mase ho bohužel neopouští. Mimochodem, uvědomili jste si někdy, že jeho jméno je nápadně podobné slovu „kanibal“?     
 
Kdo se jednou důvěrně potká s doktorem Lecterem, bývá polapen v temné síti jeho charizmatu. Stejně jako ve filmových pokračováních, i zde se postavy policistů snaží lidožrouta chytit na vlastní pěst a jejich lov se stává celoživotní obsesí. A tak není divu, že se opět zkříží životní cesty Willa (Hugh Dancy), Jacka (Laurence Fishburne) a Alany (Caroline Dhavernas), které známe z předchozích řad.
 
V druhé polovině nové série se Jack bude snažit přesvědčit věčně labilního Willa, aby použil svůj detektivní talent a pomohl mu odstranit novou hrozbu – sériového vraha, který si za kořist vybírá celé rodiny. Novináři sice novou bestii překřtili na Vílu Zuběnku, samotný zločinec si však říká jinak – Červený drak. Nelítostný souboj donutí Willa, aby hledal rady u svého dávného parťáka – Hannibala Lectera.
 
 
. . . 
Podrobnější informace o filmu, včetně fotogalerií a traileru najdete v magazínové verzi pro tablety, mobily nebo čtečce pro PC a Mac. 

Hannibal

St 19. 08. 2015
Uvidíte na AXN součást balíčků Multi a Kombi

Režie Vincenzo Natali

Scénář Bryan Fuller, Thomas Harris

Herci Mads Mikkelsen, Hugh Dancy, Laurence Fishburne, Caroline Dhavernas, Gillian Anderson, Tao Okamoto

Délka 45 min.

magazin-265x238px-HDprijimac-CZ.gif Stáhněte si magazín TV <br /> do svých tabletů, mobilů a nově i do PC a Maců.Google playApp StorePC a Mac