Homepage   Praktické informace a Kontakty   Dekódovací karty

Dekódovací karty

Služba je určena zákazníkům, kteří chtějí sledovat programy prostřednictvím Skylinku na dvou televizorech nezávisle na sobě v rámci jedné domácnosti*.

 

Podmínky a pravidla služby Druhá karta (platné od 1. 7. 2014):

·       Zájemce o službu Druhá karta obdrží na základě objednávky kartu Skylink NEXT. Službu Druhá karta je možné objednat buď přes Zákaznickou zónu Skylink na adrese https://zona.skylink.cz, nebo přes zákaznický servis na telefonním čísle 595 694 310.

·       Kartu Skylink NEXT lze používat výhradně ve stejné domácnosti jako mateřskou kartu. Ke každé mateřské kartě je možné objednat maximálně dvě karty Skylink NEXT.

·       Po objednání je karta zaslána na dobírku.

·       Roční poplatek za každou z karet Skylink NEXT činí 1 188 Kč (44,40 €).

·       První platba za službu zahrnuje cenu karty Skylink NEXT a roční předplatné služby Druhá karta.

·       Karta Skylink NEXT obsahuje služby totožné s mateřskou kartou.

 

Upozorňujeme zákazníky, že Karta NEXT je typu Irdeto a je tedy kompatibilní pouze se satelitními přijímači a dekódovacími moduly vybavenými dekodérem typu Irdeto.

*Domácnost dle §115 Občanského zákoníku tvoří fyzické osoby, které spolu trvale žijí a společně uhrazují náklady na své potřeby.

Jak registrovat službu Skylink pro danou kartu

Pro správné fungování karty Skylink je nezbytná neprodlená registrace služby Skylink v zákaznickém systému Skylink. Pro karty Skylink HD, Výměna HD a Výměna HD M7 je registrace bezplatná. Pro kartu Standard HD M7 je třeba vyplnit Registrační údaje a uhradit Registrační poplatek. Elektronický formulář pro registraci najdete na stránce Zákaznické zóny.